Aqua Servis KZ

Novinky

Předělávání nepovedených vrtů od amatérských firem.

Stále častěji nás poslední dobou zaměstnává předělávání nepovedených vrtů od amatérských firem.


Čerpadlo zdarma

Ke každé vrtané studni poskytujeme čerpadlo zdarma.


Chaty, domy, zahrady

Studny pro individuální zásobování rodinné domy, chaty, zahrady

Zalévání zahrady

Po zkontaktování se s vámi domluvíme na návštěvě se zkušeným a mnoha vydařenými akcemi prověřeným proutkařem. Ten určí nejvhodnější místo, hloubku a vydatnost pramene. Na místě také prověříme dostupnost určeného místa. Vyhledání je možné ověřit přístrojem WADI a posouzením specializovaným hydrogeologem.
 Proto můžeme garantovat provedení vrtu zdarma v případě nezdařilé akce či nedostatku vody. Sjednáme si termín provedení prací a způsob řešení potřebných povolení. Předem také domluvíme konečnou cenu.

Pro účely individuálního zásobování doporučujeme vrty o konečném průměru 125, 140, 160 mm a to v návaznosti na vaše nároky na plánovaný zdroj a místní hydrogeologické podmínky.
Je důležité si uvědomit, že se jedná o zdroj vody - životně důležité suroviny, který bude sloužit celý život vám i vašim potomkům. Proto by se vám krátkozraká, okamžitá úspora na úkor kvality mohla v budoucnu vymstít.
Samotné vrtání, nejedná-li se o výjimečně komplikovanou akci z důvodů nesnadné dostupnosti či extrémě náročných podmínek, zpravidla provedeme v jednom dni.

Pro kompletní dokončení nabízíme osazení skruží, dodání a montáž čerpadla a instalatérské připojení.

 

Zpět