Aqua Servis KZ

Novinky

Čerpadlo zdarma

Ke každé vrtané studni poskytujeme čerpadlo zdarma.


Chaty, domy, zahrady

Studny pro individuální zásobování rodinné domy, chaty, zahrady

Zalévání zahrady

Po zkontaktování se s vámi domluvíme na návštěvě se zkušeným a mnoha vydařenými akcemi prověřeným proutkařem. Ten určí nejvhodnější místo, hloubku a vydatnost pramene. Na místě také prověříme dostupnost určeného místa. Vyhledání je možné ověřit přístrojem WADI a posouzením specializovaným hydrogeologem.
 Proto můžeme garantovat provedení vrtu zdarma v případě nezdařilé akce či nedostatku vody. Sjednáme si termín provedení prací a způsob řešení potřebných povolení. Předem také domluvíme konečnou cenu.

Pro účely individuálního zásobování doporučujeme vrty o konečném průměru 125, 140, 160 mm a to v návaznosti na vaše nároky na plánovaný zdroj a místní hydrogeologické podmínky.
Je důležité si uvědomit, že se jedná o zdroj vody - životně důležité suroviny, který bude sloužit celý život vám i vašim potomkům. Proto by se vám krátkozraká, okamžitá úspora na úkor kvality mohla v budoucnu vymstít.
Samotné vrtání, nejedná-li se o výjimečně komplikovanou akci z důvodů nesnadné dostupnosti či extrémě náročných podmínek, zpravidla provedeme v jednom dni.

Pro kompletní dokončení nabízíme osazení skruží, dodání a montáž čerpadla a instalatérské připojení.

 

Zpět