Aqua Servis KZ

Novinky

Čerpadlo zdarma

Ke každé vrtané studni poskytujeme čerpadlo zdarma.


Vrtané studny

Pořízení VRTANÉ STUDNY - znamená zajistit si vlastní zdroj životně důležité suroviny. Nejste závislí na dodávkách a cenách monopolních dodavatelů, vodu máte zdarma po celý život. 

 


Konstrukce vrtu

 

AQUA servis řez vrtemU vrtaných studní není důležitá jen světlost pažnice ( jedině s ohledem na průměr čerpadla úměrně k plánovanému využití ) ale hlavně vrtaný průměr, který je určující pro mezikruží mezi stěnou vrtu a pažnicí. Tento prostor musí být vyplněn filtračním obsypem a to v úrovni perforace ( strojně řezané štěrbiny zajišťující natékání vody do vrtu ) a jílového těsnění v úvodu vrtu. Čím větší vrtaný průměr, tím větší účinnost filtrace a utěsnění. A to je přesně to čím se odlišujeme od všech amatérských firem. Větší průměr přináší i výrazně větší zásobu vody ve sloupci což oceníte při jednorázovém větším odběru.

  

Proč si vybrat nás?

- Výkonné stroje, určené speciálně pro vrtání studní ve všech materiálech,  Jindřichův Hradec vrtaná studna
   obsluhují zkušení vrtmistři!

- Vlastníme potřebná oprávnění vydaná báňským úřadem.

- Studny zajistíme kompletně od projektu, přes vyvrtání po zapojení!

- Držíme nejnižší ceny díky co možná nejnižším provozním nákladům!

- Pro pohon strojů není zapotřebí vaší elektrické energie!

- Možnost realizace do 24 hodin!

- Možnost použití zařízení pro bezprašné vrtání!


    ČERPADLO ZDARMA, DOPRAVA ZDARMA!

 

Varování - Kudy cesta nevede

                                                        Ze všech médií se na Vás, naše zákazníky, valí záplava nabídek vrtařských firem, z nichž, Amatérská vrtná firmapohledem člověka se zkušenostmi v oboru, je kvalitních necelá desetina. Naprostá většina tzv. studnařů oprášila staré lomové vrtací soupravy LVE 70 či SLVE 80 určené pro vrty o maximálním průměru 125 mm a bez jakéhokoli odborného vzdělání s minimálními náklady se přes noc stali vrtaři. Díky jejich množství a dlouholetému působení se do všeobecného podvědomí dostává představa, že „studna o průměru 110 mm“ je zcela dostačující a nejlepší. Patři to ke speciálně českým specifikům, jež nemají nikde ve světě obdoby. Všude v zahraničí jsou takové vrty používány pouze jako monitorovací a to ještě v případě plánovaného krátkodobého využití. Tyto vrty nejsou obsypány filtračním obsypem a když, tak zcela bezvýznamně, což má zásadní vliv na životnost, nehledě na nemožnost funkčního zamezení vnikání mělkých zvodní do vrtu.
 Dnes již řada majitelů „levných“ vrtů má svoje zkušenosti. Výjimkou nejsou ani tři utržená čerpadla v jednom úzkém vrtu. Běžné je tzv. pískování a kalelení až do úplného zanesení. Každý z nich potvrdí, že lákavá úspora v počátku za starosti a pozdější náklady určitě nestojí.

DOPORUČENÍ:
Vyhněte se firmám disponujícím pouze lomovými vrtacími soupravami (trojkolky vožené převážně Pragou V3s či starou IFOU).
Pro svou studnu požadujte minimální vrtaný průměr 160 mm lépe 200 mm, ideálně 250 - 300 mm.

Vrtání studní je specializovanou činností vyžadující speciální stroje a specifické technologické postupy. Výsledkem je kvalitní zdroj vody - základní, životně důležité suroviny, který můžete bez problémů využívat celý svůj život.